top of page

İş hayatına 18 yaşımdayken Teoman'da davul teknisyeni olarak başladım. Bir yandan Sinema-Televizyon okuyup öte yandan turnelerde, o konser senin bu konser benim çalışıyordum. Şebnem Ferah, Duman, Athena, Kurban, Vega...

Roadie'lik ve davul teknisyenliği kariyerimi Kurban'la H2000 Festivali sırasında kırdığımız kulis kapısı sonrası festival yetkilileri tarafından yediğim temiz dayaktan sonra zirvede bırakma kararı aldım. (gençlik ve rock & roll)

Mezuniyet sonrası 14 sene sürecek olan video kurgu kariyerim başladı. Bu 14 sene süresince hiç kapı kırmadım ya da dayak yemedim ama kurgu yaparken yanımda kimseyi tutmama kuralım olduğu için kurgu odasının kapısını kırma noktasına getirdiğim bolca müşteri yarattım. (nihayetinde hepsi mutlu ayrılırlardı)

2013 senesiyle birlikte gerçek anlamda sahnelere geri döndüm ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki sürecim başladı. Halen Zorlu PSM'de Prodüksiyon Müdürü olarak bu serüvene devam ediyorum. Burada da kapı kırdım ama işin esas enteresan tarafı, H2000'de dayak atan kişinin kuzeni şu an bağlı bulunduğum Genel Müdür Yardımcısı.


Yoook... O bir kere olur :) 

bottom of page